Nejlepší volba ubytování v Chorvatsku

Čavle

Čavle - dobrodružné město

Čavle je malé město v Istrii, která vyzařuje sporty a sportovní aktivity ve všech oblastech života. Z této malé istrijské regionu vážou k venkovním aktivitám, které někdy hraničit s dobrodružnosti s přídavkem adrenalinu! Adrenalinové sporty jsou zde nejsou neobvyklé. Příroda a všechny její krása, sportovní takové dovádění a umožňují, a tak jsme svobodně říct, a - vyžadují.

Nedaleko nehtů, je Grobnički bludiště. Grobnički bludiště známo, adrenalinový zážitek, že jen málo lidí může odolat. I Grobnički bludiště je hrdá na své Labyrinty, křivek a přechody. Zde je umístěna Autodrom Grobnik, Rijeka známé adrenalinové centrum, místo mnoha rally závodění. Fabulous názor a zkušenosti, které poskytuje Grobnički bludiště jsou jen malá část přírodního bohatství této oblasti.

Dalším lákadlem je Čavle pohoří Platak. Platak je velké množství cyklotras, pěší stezky zimním idyly užít sníh. Chcete-li místo a zkušenosti nejlepším možným způsobem, je třeba věnovat několik dní. Několik dní v této části světa, by se mohlo zdát, vzdělávací, ale i relaxaci na vás.

Chcete-li Čavle zkušenosti v nejlepším možným způsobem, musíte být obeznámen s jeho historií.Historie tohoto místa je zvláštní a zajímavá. Při návštěvě Čavli něco, co byste si neměli nechat ujít návštěvu Čebuharovoj domova. Je zajímavé, historické památky, která kdysi sloužila jako svatyně a dnes místo odpočinku a oddech pro každého cestovatele.Velké množství církevních staveb je skrytý v okolních oblastech kolem nehtu. Památky zde obsažené poskytují způsob života a zvyky lidí a učit se jazyk, který je učinil loajální přisluhovači vlast. Homeland, v nichž tito lidé žili a stále poskytuje dokonalou oázu přírodní krásy.

Abychom se dostali k Čavlum, vše, co potřebujete, je trochu dobrá vůle a nadšení, aby vás na každém kroku konec, konec mimořádné dobrodružství příležitost!

Mapa ubytování Čavle

Ubytování v Čavle:

Apartmány Villa Luna

Apartmány Villa Luna

Čiovo - Okrug Gornji
Islands

Cena od 39 €

Sledujte nás na

  • Croatia Rents

  • Phone: 0041762705165

  • E-mail address: info@croatiarents.com