Nejlepší volba ubytování v Chorvatsku

Crikvenica

Crikvenica - město skvělé dovolené

Crikvenica se nachází na Kvarneru nedaleko Rijeky a je také jedním z nejkrásnějších míst na Istrii. Perfektní klima a jasné modré moře, patří mezi největší atributy Crikvenica. I když malé město, Krk podařilo ve snaze, aby se stal jedním z největších turistických destinací v Kvarneru. Zde můžete najít vše, co potřebujete, aby vaše dovolená stane dokonalá. Hosté, kteří navštíví Crikvenica, obvykle obyvatelstvo z chorvatského následuje častými hosty byli Němci, Češi, Slováci, Italové, Britové ...

Jasné modré moře a mírné mikroklima, v této části chorvatského, vedla k rozvoji zdravotní turistiky. Zdravotní turistika je zpátky za pár let prožívala boom. V Crikvenici se nachází velké množství mělkých plážemi, které jsou ideální pro malé děti, ale i pro starší lidi, které plavou v hlubších vodách, není vaše silná stránka.

Pláže, které obklopují Crikvenica je štěrk a písek do o několik let zpátky, open beach je určena pro vaše domácí mazlíčky. Ale pro ideální dovolenou nestačí na moře a krásné pláže. Crikvenica to vzal velmi vážně a nabídl svým hostům celou řadu sportovních aktivit, kulturní program a zajímavé kuchyně. Stejně jako jakékoliv jiné město v regionu Kvarner, a Krk má pohnutou minulost. Je to historie odpovídá za organizaci řady akcí.Turistická nabídka města je velmi variabilní. Lidé, kteří mají rádi aktivní dovolenou, rodiče s dětmi a starší lidi jsou lidi, tady jsem si velmi zajímavý a vzdělávací obsah, který potěší je.

Při návštěvě Crikvenica byste si neměli nechat ujít návštěvu milovat částice, které se váží mnohé příběhy a legendy, nebo město akvárium, které má více než pět set různých druhů ryb. Když se všechny tyto zajímavé věci spojit s krásnou a malebné přírody, máte ideální místo pro vaši příští dovolenou.

Užijte si čerstvého vzduchu, křišťálově čisté moře a borovic. Není pochyb o tom, že to je ten pravý recept krmit své tělo i duši!

Mapa ubytování Crikvenica

Ubytování v Crikvenica:

Sledujte nás na

  • Croatia Rents

  • Phone: 0041762705165

  • E-mail address: info@croatiarents.com