Nejlepší volba ubytování v Chorvatsku

Kraljevica

Krčka růženka - Kraljevica

Kraljevica je malé městečko, se nachází na ostrově Krk. Na malém městě Kraljevicu váží počátky cestovního ruchu v této části světa. Počátky cestovního ruchu v Kraljevica, datovat se od jako daleká záda jak 1887. Po založení kupališkog společnosti a cestovního ruchu všeobecné, následuje řadu ocenění a vyznamenání. Ocenění pro vynikající služeb cestovního ruchu byl oceněn mnoha světových měst. Kraljevica byl pozemek evropského cestovního ruchu a zveřejňování zdravotní turistiky, a to i ve světovém měřítku. V průběhu let, Kraljevica postupně rozvíjela. Původně cestovní ruch čelí soukromé domy a tradičních taveren a poté je začali vyrážet luxusní hotely a četné penziony. V současné době, tento malý Krk místo, má dobrou turistickou nabídku a velké množství ubytovacích zařízení.

Zdravotní cestovní ruch v této části ostrova je velmi populární. O tento typ cestovního ruchu, vlídné slovo a doporučení slyšel lidí na celém světě.Mírné klima a přírodní lázně, vyrobený Kraljevicu zdraví turistickou Mekkou. Lidé, kteří se rozhodnou pro tento druh léčby bude léčit své neduhy a zmírnit tím, moře, slunce, písek, bláto nebo leteckou vanou. Každý z nich má svůj vlastní vanu dobrodiní a výhodné vlastnosti.

Ale historie Kraljevice nebylo vždy tak krásná.První písemný doklad o původu Kraljevice, sahá až do 13. století. Poté, co Mongolové, Římany a rakouské monarchie, Kraljevica začal rozvíjet chorvatské šlechtické rodiny. Rodiny Zrinski a Frankopan, který je uveden v 17. století. Od té doby až do dneška, populace se zabývá rybolov, zemědělství, stejně jako stavba lodí. Loďařský průmysl je schopen odolávat zubu času, a je tu stále vyrábět lodě. Kraljevica je jedním z nejstarších loděnic na Jadranu. Jsme přesvědčeni, že tato loděnice práce a pro nadcházející roky.

Kraljevica je nyní velmi významným turistickým centrem na ostrově. Zde si můžete vychutnat pěkný a čistý charakter, výbornou kuchyni a zajímavé události, které se během léta nejsou chybí. Dovolená v Kraljevica, Krk krásu, pro každého člověka je neocenitelná zkušenost.

Mapa ubytování Kraljevica

Ubytování v Kraljevica:

Sledujte nás na

  • Croatia Rents

  • Phone: 0041762705165

  • E-mail address: info@croatiarents.com