Nejlepší volba ubytování v Chorvatsku

Senj

Senj - místo, kde se moře omývá hory!

Město Senj se nachází přímo u moře na pobřeží Velebit. Tato pozice, Senju poskytuje všechny výhody přírody, jako je čistý vzduch, čistou vodou a idylické pohledy. Podívejte se, kdo se pokusil o střelu z Senja je opravdu velkolepý. Pohled na groteskních horské masivy pohoří Velebit a Kapela, je zážitek, který poskytuje pocit úžasu. Awe přírody, neměl mnoho útočníků v celé historii. Senj je město bohaté na historické, kulturní a tradiční dědictví. Každá část bastarda, prošpikovaný odvahou a pýchou města.

Historické památky Senja, turisté rádi navštěvují.Nejzajímavější památkou ve městě je jistě Nehaj věž, která pochází z počátku 14. století. Tato věž byla postavena Uskoci generál Ivan Lenković kdo ji postavený za účelem obrany proti Turkům a Benátčané. Historie Senj je zajímavá a její jedinečnost spočívá v dokumentech psaných starého chorvatského písmem - hlaholice. V úzké a křivolaké uličky města, potěší každého návštěvníka.

Události v Senju konat v průběhu roku. V zimě se zde koná karneval, který nemůže být zabráněno ani známá Senj Bora. Vítr, který je specifický právě pro tuto oblast. Karneval a průvody masek v Senj konat na konci ledna a trvá všechno do března. Senjski karneval je domovem zábavy a legrace a je navštěvován mnoha hosty. Místní obyvatelé, žije tento karneval, protože on dává velkou pozornost, a které jsou uznány i zahraničních hostů. Senj je město, kde karneval není nikdy dost, a tak se rozhodli pro letní karneval. Tato akce, která se koná v srpnu. Summer Carnival má mezinárodní pečeť v průběhu této akce promění domácí a zahraniční karneval. Senj je město bohaté na kulturní památky, tak, že události v této části světa - nechybí. Festival pěvecký sbor, hry na moři, rybáři fiesta, Uskočki dny, jen malá část z akcí, které se konají v průběhu celého roku v Senj.

Doporučujeme navštívit místo, kde moře omývá na horách - Senj!

Mapa ubytování Senj

Sledujte nás na

  • Croatia Rents

  • Phone: 0041762705165

  • E-mail address: info@croatiarents.com