Nejlepší volba ubytování v Chorvatsku

Tršće

Zelené věnce lesů - Tršće

Město Tršće se nachází ve velkém Trieste plošině. TRŠĆANSKA konec kopci a obklopený zelenými věnci zalesněné oblasti. Tento idylický přírodní návnada pro návštěvníky, kteří nemohou odolat krásu a cítit klid a vyrovnanost. O Tršća jsou městečka, které jsou roztroušeny po celé kopcovité webu. Tršće je místo se nachází v blízkosti města Cabra.

Tršće, dobré účast díky své poloze, že je obdařena nesmírné přírodní krásy.Přírodní krásy této oblasti poskytují velké množství outdoorových aktivit. Hluboké lesy a les zachovává bohatá s divokou zvěří. Lovci jsou zde velmi populární. Jejich honitbách, lovecké chaty a vyhlídky, ideální pro sledování této činnosti. Rozhodnete-li se nyní lov, budete muset získat souhlas místního mysliveckého klubu. Některé z roku nese a chytat určitý typ hry.Hra nemůže být chycen po celý rok, ale jen některé části, takže vždy zeptat na rybářské sezóny, který je aktivní.

Tršće je místo, které se objevily v důsledku využití železné rudy. Železná ruda, tato oblast je velmi bohatá, a je proto postavena a ČABARSKA Technické vybavení zaměstnávání místních obyvatel, kteří jsou kvůli práci, a usadil se v tomto regionu. V bezprostřední blízkosti kolem Tršća několik dolů, kde se těží železná ruda. Každá z těchto dolů jsou k dispozici pro turné a u vchodu do dolu je nápis výrazný názvem "Po stopách Tršće horníků".

Nad malých místech Tršća horské dolu. Na hoře jsou dvě sjezdovky, které jsou každou zimu plný lidí. Se těší na zimní sporty, je těžké odolat Tršće, protože jeho poloha je hojný velké množství sněhu, který může přežít několik měsíců.

Příroda kolem Tršća je opravdu velkolepé a krásné, ale ten samý příroda zná ukázat své stinné stránky. Proto je důležité cítit jakousi posvátnou úctu a ona se vždy přistupovat s opatrností. Idylické zelená oáza a rozsahy, které poskytují kouzlo, které lze zažít jen v této části světa!

Mapa ubytování Tršće

Ubytování v Tršće:

Apartmány Villa Luna

Apartmány Villa Luna

Čiovo - Okrug Gornji
Islands

Cena od 39 €

Sledujte nás na

  • Croatia Rents

  • Phone: 0041762705165

  • E-mail address: info@croatiarents.com