Nejlepší volba ubytování v Chorvatsku

Udbina

Dům Ličko- Senjoveho kraje-- Udbina

Udbina je malé městečko se nachází v Lika - Senj County. Udbina v 11. století byl sídlem Krbava diecéze, která se věnuje svatého Jakuba. Bývalý město Krbavski a dnes Udbina, město s bohatou historickou kulturou. Turecká vláda v této části světa, zanechala své stopy, a poté, co vlády Turků, začnou naplnit většinové katolické populace. Několik kostelů v této malé obci postavili řadu mučedníky z minulosti. Tato historie nikdy nezapomene, stojící cross Krbava biskupa, který čelí Krbava. I když lidé v této oblasti jsou často terčem nepřítele a prošel mnoho strádání a emigraci, vždycky se vrátil. Symboly víry znamenají odvahu a vznešenost, že místní obyvatelstvo nepostrádá.

Udbina je živé Lika místo, které je navštívila řada hostů. Hosté, kteří navštíví UDBA jsou nejvášnivější o historii a zůstává stejný. Historie je tu opravdu cení o něm řekne každý obyvatel. Turistická nabídka Udbina je stále ve stínu řady dalších měst. Není dost dobrý turistický vyvinuté, Udbina se stále potýká s zvyšování turistické hodnocení. Řídká místní populace, která se obrátila na cestovní ruch, nejčastěji zabývá agroturistiky. Lika zima, mnoho kulturních památek a tradiční místní kuchyně, tito lidé jsou stále priority. Chcete-li zobrazit své tradici a hosty, kteří navštěvují tyto instituce nabízejí ubytování v soukromých pokojích a apartmánech, horských kolech, zimní sporty, vyhlídkové a vynikající místní kuchyně, která je všeobecně známo.

Udbina se nachází v samém srdci Lika a každý ví, že po tvářích zimu, která je silná a plná sněhu. Winter radost zde najdou své zimní idylu. Zima v těchto částech může trvat velmi dlouho, v takových podmínkách, slabé a bez kalorií potravin - nepřichází v úvahu. Tradiční místní kuchyně, plné masa a masných pokrmů s přidáním domácí zelí a brambory. Lika brandy se připraví v téměř každém hospodářství. Podává se na každý host, který navštíví UDBA a na znamení úcty a přátelství.

Dom Coun - ty, které musíte zažít!

Mapa ubytování Udbina

Ubytování v Udbina:

Apartmány Villa Luna

Apartmány Villa Luna

Čiovo - Okrug Gornji
Islands

Cena od 39 €

Sledujte nás na

  • Croatia Rents

  • Phone: 0041762705165

  • E-mail address: info@croatiarents.com