Nejlepší volba ubytování v Chorvatsku

Vily Stari mlin

Adresa: Don Ivana Jurčeva 11, 22203, Rogoznica 021 377635

Základní informace:

  • Davor Lovrić

  • 095 8489070

  • 021 377635

  • Plocha: 34 m2

  • Celkový počet pokojů: 2

  • Maximální počet osob: 3

  • Celkový počet ubytovací jednotek: 1

Popis ubytování:

Rekreační dům, kulturní a historický objekt okolo starý 110 let (bývalý mlýn na vítr), renovovaný. Byl postaven z kamene, s tlustou zdí 1 m. Skládá se z jednoho bytu 34 m2 v přízemí je kuchyň, koupelna s WC, a v patře je ložnice s manželskou postelí pro 2 osoby a 1 samostatným lůžkem, který slouží a rozkládací pohovka pro odpočinek a sledování televize. Kolem domu, který je kruhový tvar, je uspořádán okolo uzavřeném zahrada o výměře 200 m2. Hosté mohou využívat zahradu s 2 stoly a židlemi, 2 venkovní sprchy a dřeva gril. Z domu a zahrady je výhled na všech čtyřech stranách světa, se zvláštním zřetelem na západě a přístavu Frape. Veřejné parkování je přímo před domem.

Dodatečné informace:

Rogoznica leží v Šibenik-Knin kraj, 32 km od Šibeniku a 50 km od Splitu. Obydlenou částí pobřeží je jedním z nejbezpečnějších přírodních a nejvíce chráněných zátok na Jadranu. Rogoznica, v klidu a teple středomořské město na konci severní Dalmácie. To se táhne podél 50 km od pobřeží, a je ideálním místem pro odpočinek s rodinou a přáteli. Rádi navštívilo jachtaře, protože je známý jako jeden z nejkrásnějších a nejbezpečnějších přístavů. Pláže v Rogoznica štěrku, tam jsou některé skály, a každá vesnice nabízí osamocené pláže v četných malých zátok. Rogoznica je známý pro širokou škálu zábavních a kulturních akcí, kterou pořádá Tourist Board, to je doba, kdy se ulice zvláštní atmosféru. Centrum Rogoznice na poloostrově, kde jsou většinou zachovány staré kamenné domy, které dávají Rogoznica nábřeží autentickou středomořskou atmosféru. Většina z ostrova je pokryta borovic a je ideální pro pěší turistiku a rekreaci.
Klimatu je jedním z turisticky nejatraktivnějších prvků a oblast Rogoznica má průměrné množství slunečních hodin v 2600. Během čtyř letních měsících, v průměru jen 4-7 deštivých dnů. Mnoho pláží v Rogoznica poskytovat možnost volby, aby mohli najít své nejnáročnější roh. Rogoznica má 6500 lůžek v privátním ubytování a dostatečný počet restaurací, které uspokojí všechny chutě, zejména milovníci plodů moře. Cestovní ruch v Rogoznica má od roku 1870 dlouhou tradici existence. Ten stejný rok, zahraniční hosté našli Rogoznica jako žádoucí turistickou destinací, a je otevřen první hotel Lušić-pozice, tzv Rogoznica. Pak Většina hostů byla z Rakouska, České republiky a Itálie.

Umístění na mapě:

Pošlete nám své připomínky

Ubytování již od 40 €

Kontakt:

Ubytování v blízkosti:

Apartmány SILVIJA

Apartmány SILVIJA

Posedarje
Severní Dalmácie

Cena od 65 €
Apartmány Santolina

Apartmány Santolina

Zadar
Severní Dalmácie

Cena od 90 €
Apartmány VILA MAJA

Apartmány VILA MAJA

Rogoznica
Severní Dalmácie

Cena od 60 €
Apartmány Kuća za odmor IVA

Apartmány Kuća za odmo...

Bibinje
Severní Dalmácie

Cena na dotaz
Apartmány AMFA

Apartmány AMFA

Biograd
Severní Dalmácie

Cena od 40 €
Kontaktujte majitele

Sledujte nás na

  • Croatia Rents

  • Phone: 0041762705165

  • E-mail address: info@croatiarents.com